Başkan Tekin, yüzme kursunu ziyaret ettihaberi

Torbalı Belediyesi tarafından öğrencilere ücretsiz bir şekilde verilen yüzme kursunu bugün Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, ziyaret etti

 

Torbalı Belediyesi'ne ait Aquapolis Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisleri, geçtiğimiz haftalarda açılarak hizmet vermeye başlamıştı. Tesisin kapılarının ilçe sakinlerinin açılmasının ardından çocukların ve gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sunmak amacıyla her yıl açılan yüzme kursları bu yıl da tüm hızıyla devam ediyor. Torbalı Belediyesi bünyesinde kurulan Metropolis Spor Kulübü'nün kadrosuyla Aquapolis Yüzme Havuzu’nda verilen kurslardan 2010-2015 yılları arasında doğan çocuklar yararlanıyor. Torbalı Belediyesi tarafından ücretsiz bir şekilde verilen yüzme kursunu bugün Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, ziyaret etti.

 

TEKİN: “HER ŞEY SİZLER İÇİN ÇOCUKLAR”

Aquapolis Yüzme Havuzu’nda kurs alan öğrenciler ile bir araya gelen Başkan Tekin,  öğrenci velileri ile de sohbet etti. Öğrencilerin ve velilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Belediye Başkanı Mithat Tekin, eğitim veren hocalardan kurs hakkında bilgi aldı.  Çocuklarımızın bizim geleceğimiz olduğunu ifade eden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, yaptığı açıklamada “Bir çocuk gülerse önce tüm çocuklar sonra bütün dünya güler. Sevgili çocuklarımız için açtığımız ücretsiz yüzme kursunda, onların mutluluğunu görmek bizleri daha da mutlu etti. Her şey sizler için çocuklar. Gülün, eğlenin, eğlenirken öğrenin. Biz hep yanınızdayız” ifadelerini kullandı. Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, çocukların ve velilerin fotoğraf çekilme isteğini kırmayarak bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu