Yazar Bozkurt’tan 1 Ayda 4 İmza Günü

İzmirli yazar Melis Bozkurt, “Akıllı Kadının Başucu Kitabı” adını taşıyan eserinin imza günlerinde farklı şehirlerdeki okurlarıyla bir araya geldi.

Son bir ayda İzmir, Ankara, Denizli ve Samsun’daki kitapseverlerle buluştuğunu belirten Bozkurt, okurlarının ilgisiyle karşılaştığını söyledi.

Ekim ayında Destek Yayınlarından çıkan 3’üncü kitabı hakkında bilgi veren Bozkurt, “İmza günlerinde ve söyleşilerde okurlarımla yaptığım sohbetlerde bana ilişkiler hakkında sorular geliyordu. Ben de bu sorulara akılcı cevaplar vererek bir başucu kitabı oluşturmak istedim. Zaten ilişki ve evlilik danışmanlığı eğitimine de sahibim. Yaklaşık bir yıl boyunca bu kitabı kaleme aldım. Özellikle kadınların ilişkilerinde ve toplumda karşılaştıkları sorunlara ilişkin önemli ipuçları paylaştım” dedi.

Kitapta kadınlara ilişkilerde ve hayatlarında mutu olabilmeleri için yol gösterdiğine dikkat çeken yazar Melis Bozkurt şöyle devam etti: “Kitabımda, Kendini sevme zamanı, Akıllı kadın sınırlarını çizebilendir, Neden aşık oluyoruz? Uzak durulacak erkek tipleri, Erkeğinizi elinizde tutmanıza yarayacak on dört teknik ve Boşanmak-ayrılmak-unutmak gibi pekçok farklı konu başlığı altında hem bilimsel hem de kendim ve çevremde gözlemlediğim ilişkilerden yola çıkarak deneyimlerimi paylaştım” (BSHA)

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu