Hamile Olduğunu İddia Eden Fenomen Mükremin Gezgin’e Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Hamile Olduğunu İddia Eden Fenomen Mükremin Gezgin'e Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Tik Tok fenomeni Mükremin Gezgin, uzun süredir hamile olduğunu iddia ederek videolar paylaşıyordu. Fenomen dün itibari ile doğum yaptığını söyleyerek hastanede bazı videolar paylaştı. Bu videolar kısa sürede gündem oldu. Rezilliğe alet olan Hastaneye tepki yağıyor!

Fenomen Mükremin Gezgin hamileyim iddiaları ile videolar paylaşırken dün paylaştığı gönderilerde sözde oğlu Onur Sermik’i doğurduğunu iddia eden görüntüler paylaştı. Görüntülerde hastane sedyesinde hemşireler tarafından taşındığı görüldü, bu video kısa sürede büyük tepki topladı. Gelen yorumlarda, hastanenin böyle bir olaya destek vermesinin hata olduğunu ve bir an önce hastaneye gerekli cezanın verilmesi gerektiği söylendi. Bununla berbaer birçok kullanıcı Fenomen için suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Gelen yorumlarda ise bir kullanıcı, “Kendi çapında şöhret olmaya çalışan kişiliksiz pedofili olan mükremin gezgin isimli şahsa kendilerini alet eden hastane çalışanlarına ve bebeği istismar ederek pis kucağına verenlere de yazıklar olsun” şeklinde tepki gösterdi. 

Hamile Olduğunu İddia Eden Fenomen Mükremin Gezgin'e Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Halk Ne Diyor?

Halk Mükremin Gezgin‘in Hamilelik İddiasına ne diyor?

  • o hastaneninde buna ortak olanların da bebeği kiralayan o vicdansız annenin de en çokta ismini dahi anmak istemediğim bu iğrenç yaratığın da Allah belasını versin.
  • #TikTok kaldırılsın saçma sapan şeylerden ibaret bunlardan, biri Mükremin gezgin, iğrençliğin dibine vurmuş, resmen çığırından çıkmış bir uygulama.. Nett bir şekilde kapatılsın!
  • Yarın Mükremin Gezgin denen şarlatana suç duyurusunda bulup ceza alana kadar da peşini bırakmayacam. Herkesi de suç duyurusunda bulunmaya davet ediyorum.
  • Tiktok’ta toplum değerlerini ve kutsal olan annelik makamını ayaklar altına alan Mükremin Gezgin adlı şahıs ile ilgili yarın savcılığa suç duyurusunda bulunup basın açıklaması yapacağız.
  • Mükremin Gezgin isimli şahıs cinsiyet değiştirme operasyonu geçirmemesine rağmen hamile olduğunu iddia etmiştir.Bebekle paylaşımlarda bulunarak annelik gibi kutsal bir görevi ayaklar altına sermekte.. Böyle rezilliğe hastane nasıl izin veriyor?Aile bakanlığı bu duruma el atmalı!
  • Mükremin gezgin kadar homofobi tetikleyen biri yok asla saygı duymadım duymayacağım. (BSHA- Bilim Ve Sağlık Haber Ajansı)

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu