Gökhan Türkmen NFT Dünyasına Göz Kırpıyor!

Mert Carim ve Gökhan Türkmen’ in 3 Haziran tarihinde çıkan HERKES YOLUNDA düeti merakla bekleniyordu. Single kapağı, başarılı sanatçı Haticenur Özer Fener ( HATİŞ ), Gökhan Türkmen ve Mert Carim tarafından NFT formatında tasarlandı. Tasarım şarkıyla beraber Blokchain sistemine yüklenmiş oldu. Sanatçılar daha sürdürülebilir bir sanat anlayışını benimseyerek kapak tasarımını ölümsüz bir sanat eserine çevirdi.

Tasarım seriden oluşuyor. Merakla beklenen kapak ve single 3 Haziran’da sevenleriyle buluştu.

Sıkı dost ve aynı zamanda müzikal birliktelikleri yıllara dayanan Mert Carim ve Gökhan Türkmen bu kez düet ile sevenlerinin karşısına çıktı. Pandemide yayımlanan, sözleri Mert Carim’e besteleri Gökhan Türkmen’e ait ve oldukça ses getiren ‘7’ isimli albümde, ikili verimli üretimlerini sergilerken, pop müziğe kalıplarını zorlayan bir proje armağan ettiler. Birlikte üretmeye devam eden Türkmen ve Carim birbirleriyle çalışmanın konforlu olduğunu vurguluyorlar.

Türkmen’in son teklisi, çıktığı günden bu yana listelerde başı çeken ‘MAHŞER’in üretiminde de birlikte çalışan, solo kariyerlerinde başarılı işlere imza atan Türkmen ve Carim önümüzdeki bu günlerde #herkesyolunda diyor.

HERKES YOLUNDA bir farkındalık manifestosu

Sözleri Mert Carim’e ve müziği Gökhan Türkmen’e ait ‘HERKES YOLUNDA’; sözleri ile kararlı ve vakur bir duruşu simgelerken, deep sound’un modernize edildiği, altyapısını elektroniğe dayandıran bir şarkı. 3 Haziran’da dinleyicisiyle buluşan ‘HERKES YOLUNDA’, adıyla da bir farkındalık manifestosu olacağının sinyalini veriyor.

‘HERKES YOLUNDA’ tüm dijital platformlarda!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu