F Kasko, HDI Sigorta ile Ford sahiplerinin hep yanındahaberi

Ford binek ve ticari araç sahiplerinin kendilerini hep güvende hissetmesini sağlayan F Kasko, sigorta sektörünün öncülerinden HDI Sigorta ile yeni bir iş birliğine imza attı.

 

Ford kullanıcıları, artık kasko poliçelerini HDI Sigorta’dan da alarak F Kasko ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabiliyor.

 

Yalnızca Ford markalı araçlara özel olarak sunulan, genişletilmiş kasko poliçesi F Kasko; kullanıcıların Ford bayilerinde orijinal parça ve eğitimli uzman personelle, Ford güvenlik standartlarında onarım hizmeti almasını sağlıyor. Ford binek ve ticari araç sahipleri, artık kasko poliçelerini F Kasko ürününü sunan şirketler arasına katılan HDI Sigorta’dan alabiliyor. F Kasko’ya Ford bayilerinin sigorta birimleri ve HDI Sigorta’dan ulaşılabiliyor.

 

Ford kullanıcıları; F Kasko ile kendilerini her zaman güvende hissediyor. Türkiye’nin her yerinde hizmet alabilen Ford sahipleri; muafiyetsiz orijinal cam değişimi, belirli bir limite kadar ekspertiz ve hızlı onarım ayrıcalığı, 65’e varan hasarsızlık indirimi ile deprem, terör gibi beklenmedik olaylar için muafiyetsiz sigortalama gibi fırsatlardan yararlanabiliyor.

 

Ford Türkiye İş Alanı Lideri Özgür Yücetürk, F Kasko ve HDI Sigorta iş birliğiyle ilgili “F Kasko ile Ford araç sahiplerine sağladığımız güvenilir ve kaliteli servisi, HDI Sigorta’nın sigortacılık alanındaki uluslararası deneyimiyle sunmaya devam edeceğimiz için çok mutluyuz. ‘F Kasko ile yanında Ford var’ diyerek, müşterilerimizin Ford bayilerinde yüksek teknolojiye sahip ekipmanlarla, fabrika standartlarında, çevre dostu bir atmosferde onarım, boya ve diğer tüm işlemlerini yaptırabilmelerini sağlıyoruz. Partnerlerimiz arasına HDI Sigorta ile araç sahiplerimiz, F Kasko tercihlerinin keyfini çıkarmaya devam edecek” diye konuştu.

 

İş birliğine ilişkin HDI Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, ‘‘Sigortacılık ve otomotiv sektörünü birbirinden ayrı değerlendirmek pek mümkün değil, bu noktada sektörler arası iş birlikleri de büyük önem taşıyor. Alanında öncü otomotiv markası Ford ile gerçekleştirdiğimiz bu kıymetli iş birliğinin, sigortalılarımıza sunduğumuz kapsamlı hizmet ağını yaygınlaştırma yolunda önemli bir adım olacağına inanıyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu