BİR FOTOĞRAFIN ANATOMİSİ….

Aslında bu köşe yazısını yazma amacım kimseyi kötülemek, yermek değildir. Fotoğrafta yer alan Sağlık Sen İzmir 1 Nolu Şube Adayı Gencer Yılmaz’ın çalışmalarını yakından takip ediyorum.
Geçtiğimiz günlerde kendisiyle Basmane Meydanında karşılaştık. Uzun uzun sendikacılıktan sohbet ettik. Kendisinin ve ekibinin biraz sıkıntılı bir süreçten geçen Sağlık Sen 1 Nolu Şube’de başarılı çalışmalara imza atacağını düşünüyorum.

Peki Erkan Bey konu ne diye sorabilirsiniz. Aslında bu yazıda biraz bilmece çözeceğiz, zihnimizi biraz yoracağız hep birlikte.

Yaptığı araştırmada öğrendiğim kadarıyla Gencer Bey’i bir hastanenin yöneticileri ziyarete gelmiş. Kültürümüzde misafirperverliğin çok büyük önemi var. Her misafir çok değerlidir.

Peki bilmece nerede ? Valla 15 yıldır sağlık muhabirliği yapıyorum. Valla Yeni Asır, SABAH Grubunda, şimdi ise Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığım Bilim ve Sağlık Haber Ajansında Sağlık Bakanlığı, SGK, MEB ile alakalı bir çok bilmeceyi çözdüm. Bir çok sorunun çözülmesine vesile oldum.

Şimdi sıra sizde !

Yazımın içinde birkaç ipucu olabilir.

Ziyaret eden arkadaşlar bir eğitim ve araştırma hastanesinde sözleşmeli yönetici. Yakında da İzmir’deki birçok hastanede örgütlü, genel merkez seçimlerinde de oy hakkı olan bir sendikamızın seçimi olacak?

Evet sanırım bilmece hakkında yeterince ipucu oldu.

Bir sonraki yazımda sizlerden gelen yorum ve dönütlere bakıp, bu hastanemizin başhekimi hakkında bir kaç kelam edeceğim. Sağlıcakla kalın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu