“Emek Bizim Söz Bizim, Sağlık Hepimizin” Mitingi Düzenlenecek

“Emek Bizim Söz Bizim, Sağlık Hepimizin” Mitingi Düzenlenecek.

Sağlıkçıların hak arama yolu olan “Emek Bizim Söz Bizim, Sağlık Hepimizin” başlıklı 29 Mayıs Ankara Mitingi hazırlıkları kapsamında Ege Bölgesi toplantısı 16 Mayıs tarihinde çevrimiçi yapıldı. Toplantıda miting çağrısı yapıldı.

 

“Emek Bizim Söz Bizim, Sağlık Hepimizin” başlıklı miting için yapılmış olan çevrimiçi toplantıya Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi üyeleri ve Ege Bölgesi’ndeki tabip odalarının yöneticileri ile Türk Dişhekimleri Birliği, Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası, Devrimci Sağlık İşçileri Sendikası, Genel Sağlık ve Sosyal Hizmet Kolu Kamu Çalışanları Sendikası, Birinci Basamak Sağlık Çalışanları Birlik ve Dayanışma Sendikası, Tarım ve Ormancılık Hizmet Kolu Kamu Emekçileri Sendikası, Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği yöneticileri katıldı.

“Desteklerinizi Bekliyoruz.”

Toplantıda merkezi ve yerel düzeylerde miting hazırlıkları ve bölgeden mitinge katılım üzerine bilgilendirme ve değerlendirmeler yapıldı. Sağlıklı bir gelecek için 29 Mayıs’ta Ankara’da yapılacak “Emek Bizim Söz Bizim, Sağlık Hepimizin” Mitingi’nin önemine dikkat çekilen toplantı, miting çağrısının güçlendirilmesi vurgusu ile sona erdi. (BSHA- Bilim Ve Sağlık Haber Ajansı)

“Emek Bizim Söz Bizim, Sağlık Hepimizin” Mitingi Düzenlenecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu