Yılay Hakan Çeken Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Skandal İddialar !

Yılay Hakan Çeken Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Skandal İddialar !

Yılay Hakan Çeken Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Skandal İddialar !  Veliler, İzmir’in şirin ilçesi Urla’daki Yılay Hakan Çeken Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkında Bilim ve Sağlık Haber Ajansı’na (BSHA) skandal iddialarda bulundu. Urla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, BSHA’ya yaptıkları açıklamada, “Haberimiz var, soruşturma açtık, olayları araştırıyoruz” dedi.

Urla Yılay Hakan Çeken Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Neler Oluyor 

Urla Yılay Hakan Çeken Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi velileri, uzun zamandır okulda yaşanan sorunlara hiçbir okul yetkilisinin kulak asmadığını, bunun üzerine hazırladıkları dilekçeleri Urla Milli Eğitim İlçe Müdürlüğüne verdiklerini anlattı. Okulda yaşananları tüm detaylarıyla Bilim ve Sağlık Haber Ajansı’na anlatan veliler, “Bu kadarı da olmaz” dedirtecek bilgiler paylaştı. 

Öğretmen Kız Arkadaşı ile İlişkisini Öğrencilerle Uygunsuz Şekilde Anlatıyor

  1. Okula gelen misafirlerin ağırlanmasında, öğrencilerden maddi değeri yüksek yiyecekler talep ediliyor. 
  2. Okulun mutfak atölyesinde öğrencilerin yaptığı ürünlerin misafir ve okul idaresine, alan şefi tarafından ikram ediliyor 
  3. Öğrencilere bazı öğretmenler tarafından tehdit, hakaret , mobbing uygulanıyor iddiası. Yapılan tüm şikayetlerin üstü okul yönetimi tarafından kapatılıyor. 
  4. Bazı öğretmenlerin ders saatlerinde derste ve okulda olmadıkları halde ücret ödenerek devletin zarara uğratılıyor. 
  5. Erkek öğretmenin, kadın arkadaşı ile ilişkisini öğrencilerle uygunsuz muhabbet etesi. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı) 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu