Bybit’in yeni vadeli işlem botu, kripto sözleşmelerinin ticaretini kolaylaştırıyorhaberi

Bybit sunduğu otomatize işlevleri son olarak piyasaya sürdüğü “vadeli işlemler grid botu” ile genişletiyor. Kripto sözleşmelerinin ticaretini kolaylaştıracak olan ürünün amacı vadeli işlemlere erişilebilirliği artırmak. 

 

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto borsası olan Bybit, kriptonun multi milyar dolarlık vadeli işlem piyasasına odaklanan yeni işlem botunu piyasaya sürdü. Yeni ürün, vadeli işlem ticaretini deneyimlemek ve öğrenmek isteyenlere güvenli giriş sağlıyor.

 

Bybit'in Spot ve DCA Grid Botu’nun başarısının ardından geliştirilen vadeli işlem botu (Futures Grid Bot), kullanıcıların kriptonun kazançlı türev piyasasına kolay erişmesini sağlıyor. İşlem botları, piyasa fiyatı önceden belirlenmiş fiyatlara ulaştığında düşükten alıp yüksekten satmayı otomatik hale getiriyor.

 

Bot, fiyat girişin üzerindeyken vadeli işlem sözleşmelerini satıyor ve aşağıdayken satın alıyor. Otomatik olarak düşükten alıp yüksekten satan kullanıcılar, pozisyonlarını aktif olarak yönetmeye gerek duymadan fiyat oynaklığından faydalanıyor. Kullanıcılar, Futures Grid Bot'u kullanarak konum boyutlarını kaldıraçla büyütebiliyor ve daha fazla hacimle ticaret yapabiliyorlar.

 

Tüm ürünlerinde olduğu gibi Bybit, kaldıraçlı ticaretin riskleri ve getirileri hakkında kapsamlı eğitim ve öğretim kaynakları sağlıyor; kullanıcıları gelişmiş ticaret tekniklerini kullanmadan önce en iyi uygulamaları öğrenmeye aktif olarak teşvik ediyor. Kaldıraç kullanıcıları, tüm işlemlerinde güvenliği sağlamak için Bybit'in çok katmanlı tasfiye protokolleriyle riskleri kolayca yönetebiliyor ve aşırı kayıplara karşı kendilerini koruyabiliyorlar.

 

Bybit Vadeli İşlemler Botu kullanıcıları, kripto piyasası işlem hacmi ne olursa olsun, zaman testlerine dayanan 100.000 TPS eşleştirme motoruna sahip Bybit'in yüksek hassasiyetli işlem sistemini deneyimliyor. Ayrıca, Bybit'in türev platformu, birden fazla fiyatlandırma metriği kullanarak kullanıcıları piyasa manipülasyonuna karşı koruyan gerçek zamanlı piyasa verilerini kullanıyor.

 

Bybit'in kurucu ortağı ve CEO'su Ben Zhou, “Bybit kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sunulan birinci sınıf AI işlem yazılımı portföyümüze vadeli işlemler botumuzu eklemekten heyecan duyuyorum” dedi. Bybit’in dünyanın kriptoya açılan kapısı olduğunu belirten Zhou, ‘Vadeli işlem piyasasına güvenilir bir erişim sağlamak, finansal hizmetleri demokratikleştirme ve müşterilerimizin yatırımlarını en üst düzeye çıkarmaları için gereken araçları sunma misyonumuzda önemli bir adımdır.” dedi.

 

 

 

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu